Ból w ręce podczas kręcenia dłonią i twarda opuchlizna.

Trzy dni temu w nocy miałem bardzo silny ból ręki porównywalny do bólu kiedy rosną kości w wieku młodzieńczym. Od tamtej pory przy skręcaniu dłoni w lewo lub w prawo czuję silny ból w przedramieniu nad dłonią i wyczuwam twardą opuchliznę. Nie miałem szansy na uraz mechaniczny w ostatnich dniach, więc myślę, że to nie jest nadwyrężenie. Opuchlizna na ten moment nie jest duża i jest miejscowa. Byłem u lekarza z tym problemem i zrobił USG powiedział, że wszystko jest ukrwione prawidłowo i nic złego nie widzi. Moje pytanie brzmi czy mogę spać spokojnie i wykluczyć mięsaka i podobne nowotwory? Bardzo się tego boję i nie mogę przestać o tym myśleć, pierwszy raz w życiu mam problem z czymś takim. 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Ortopeda w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z