Ból pośladka w ciąży

Jestem w 26 tygodniu ciąży. Od 5 dni boli mnie prawy pośladek. Ból jest tępy uniemożliwia chodzenie a już nie wspomnę przy schylaniu się i siadaniu. Ból zaczyna promieniować do prawej nogi. Moje pytanie co mi dolega? Czy to minie czy to coś poważnego?
Proponuję zwrócić się do fizjoterapeuty, można też sprawdzić poziom Wit. B, wykonać morfologię, kontrolę poziomu Mg, Ca, K.
Opisane przez Panią objawy sugerują rwę kulszową. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciążę jakie leki przeciwbólowe może Pani bezpiecznie przyjmować.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi