Ból pośladka o różnym nasileniu, leki przeciwbólowe nie pomagają. Co robić?

Mam 46lat i od dwóch miesięcy ból pośladka o różnym nasileniu, kolano po urazie dawnym puchnie - lekarz zalecił operację kolana, ale w tej sytuacji jaka teraz jest nie zgodziłam się na operację. Brałam voltaren, skudexa, ibuprom, plastry z kapsycylina - nic nie pomaga, co robić dalej by to przeszło?
Konieczne wykonanie RTG odc LS kręgosłupa i stawu kolanowego oraz więcej informacji na temat urazu stawu kolanowego ( uraz skrętny, złamanie??). Dopiero wtedy bedzie możliwe wydanie opinii. Skierowania można wystawić w ramach wizyty.
Należy wykonać rezonans kolana.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi