Ból pośladka o różnym nasileniu, leki przeciwbólowe nie pomagają. Co robić?

Mam 46lat i od dwóch miesięcy ból pośladka o różnym nasileniu, kolano po urazie dawnym puchnie - lekarz zalecił operację kolana, ale w tej sytuacji jaka teraz jest nie zgodziłam się na operację. Brałam voltaren, skudexa, ibuprom, plastry z kapsycylina - nic nie pomaga, co robić dalej by to przeszło?
Konieczne wykonanie RTG odc LS kręgosłupa i stawu kolanowego oraz więcej informacji na temat urazu stawu kolanowego ( uraz skrętny, złamanie??). Dopiero wtedy bedzie możliwe wydanie opinii. Skierowania można wystawić w ramach wizyty.
Należy wykonać rezonans kolana.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi