Ból podbrzusza i kręgosłupa

Mam powazny problem. Bardzo przeziebilam okolice kregoslupa i podbrzusza. Mialam infekcje bakteryjna moczu. Lekarz rodzinny przepisal mi antybiotyk i objawy ze strony ukladu moczowego ustaly. Nadal mam bol podbrzusza i to coraz silniejszy. Mam 61 lat, nie mialam zadnych powaznych operacji ukladu kobiecego z wyjatkiem usuniecia polipa szyjki macicy 3 lata temu. Mieszkam w Irlandii, pracuje jako przedszkolanka na pol etatu. Wlasnie w pracy z dziecmi przeziebilam podbrzusze. Nie mam kompletnie zadnej szansy skontaktowania sie z ginekologiem. Jedyny polski ginekolog, ktory przyjmuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania przyjmuje raz w tygodniu i bardzo dlugo sie czeka na wizyte. Co moge w tej sytuacji zrobic? Jak opanowac bol,ktory jest coraz silniejszy? Proszę o poradę. 

Niezbędna jest pilna stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi