Ból podbrzusza i kręgosłupa

Mam powazny problem. Bardzo przeziebilam okolice kregoslupa i podbrzusza. Mialam infekcje bakteryjna moczu. Lekarz rodzinny przepisal mi antybiotyk i objawy ze strony ukladu moczowego ustaly. Nadal mam bol podbrzusza i to coraz silniejszy. Mam 61 lat, nie mialam zadnych powaznych operacji ukladu kobiecego z wyjatkiem usuniecia polipa szyjki macicy 3 lata temu. Mieszkam w Irlandii, pracuje jako przedszkolanka na pol etatu. Wlasnie w pracy z dziecmi przeziebilam podbrzusze. Nie mam kompletnie zadnej szansy skontaktowania sie z ginekologiem. Jedyny polski ginekolog, ktory przyjmuje niedaleko mojego miejsca zamieszkania przyjmuje raz w tygodniu i bardzo dlugo sie czeka na wizyte. Co moge w tej sytuacji zrobic? Jak opanowac bol,ktory jest coraz silniejszy? Proszę o poradę. 

Niezbędna jest pilna stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.
wybrać się do brytyjskiego ginekologa

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi