Ból pleców pod żebrami

Jakie są przyczyny bólu z prawej strony na plecach pod żebrami? Ból jest chwilami natarczywy aż poty mnie oblewają. Jak mogę zapobiec gdyż teraz ciężko dostać się do lekarza?

Bez osobistego badania trudno cokolwiek powiedzieć - wątroba? pęcherzyk? nerka? a może kręgosłup?
Przyczyn opisanych dolegliwości może być wiele. Bez pogłębionego wywiadu i ewentualnie badań dodatkowych, postawienie diagnozy - choćby wstępnej - jest niemożliwe.
Konieczne będzie wykonanie usg brzucha, bez tego nie można postawić diagnozy.
Konieczna wizyta u lekarza, w celu przeprowadzenia badania i zlecenia niezbędnej diagnostyki.
może to wskazywać na kamicę pęcherzyka żółciowego, należy wykonac usg jamy brzusznej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi