Ból kręgosłupa lędźwiowego - do jakiego specjalisty udać się na wizytę?

Od około roku mam problem z kręgosłupem, konkretnie z odcinkiem lędźwiowym. Wcześniej przy dłuższym zgięciu i po wyprostowaniu odczuwałem czasami ból w odcinku lędźwiowym. Od września zeszłego roku boli mnie już prawie cały czas, najbardziej jak się schylam o podnoszeniu ciężkich rzeczy już nawet nie mówię. Ból jest praktycznie non stop (nie boli czasami jak siedzę na wygodnym krześle lub leżę na plecach, chociaż w nocy potrafi i tak boleć). Nie ma poranka, żebym wstawał bez bólu z łóżka. W grudniu chodziłem na rehabilitację 2 tygodnie (naświetlanie, prądy, pole magnetyczne, masaże ręczne) trochę może pomogło, ale ból i tak jest nieustanny. Byłem u neurologa na NFZ i tylko wzruszał ramionami, wpisał "obserwacja" i zalecił leki przeciwbólowe, które dwa razy wziąłem, ale słabo działają. Bardzo proszę o pomoc lub wskazówkę do jakiego lekarza czy fizjoterapeuty się udać choćby prywatnie. 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Fizjoterapeuta w Warszawie Lęki we Wrocławiu Fizjoterapeuta w Katowicach Lęki w Warszawie Ortopeda we Wrocławiu Ból pleców w Poznaniu Fizjoterapeuta w Poznaniu Ból pleców w Rzeszowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z