Ból i ucisk ręki po treningu na siłowni.

Podczas treningu na siłowni pojawił się problem. Podczas wyciskania na ławce poziomej, pojawił się delikatny ucisk w okolicach prawej łopatki. Przez kilka dni było ok, potem pojawiał się stopniowo ból barku, który promieniował na całą prawą rękę, miałem uczucie, jakby puchła mi ręka w okolicach tricepsa i bicepsa. Trzymając rękę opuszczoną w dół momentalnie pojawiały się wszystkie żyły na ręce. Mam wrażenie, że powiększona jest prawa łopatka. Z czasem doszedł ból karku, zacząłem nosić kołnierz i jest dużo lepiej. Prawy kciuk jest cały czas zdrętwiały i czuję w nim lekkie mrowienie, jest lekko opuchnięty. Śpię na lewym boku, bo mam wrażenie, że leżąc na wznak na plecach dociskam prawą łopatkę i pojawia się drętwienie całej ręki. Wykonując ćwiczenie cofania brody czuję bardzo silny ból z tyłu karku promieniujący do ręki.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi