2021-05-16

Ból i ucisk ręki po treningu na siłowni.

Podczas treningu na siłowni pojawił się problem. Podczas wyciskania na ławce poziomej, pojawił się delikatny ucisk w okolicach prawej łopatki. Przez kilka dni było ok, potem pojawiał się stopniowo ból barku, który promieniował na całą prawą rękę, miałem uczucie, jakby puchła mi ręka w okolicach tricepsa i bicepsa. Trzymając rękę opuszczoną w dół momentalnie pojawiały się wszystkie żyły na ręce. Mam wrażenie, że powiększona jest prawa łopatka. Z czasem doszedł ból karku, zacząłem nosić kołnierz i jest dużo lepiej. Prawy kciuk jest cały czas zdrętwiały i czuję w nim lekkie mrowienie, jest lekko opuchnięty. Śpię na lewym boku, bo mam wrażenie, że leżąc na wznak na plecach dociskam prawą łopatkę i pojawia się drętwienie całej ręki. Wykonując ćwiczenie cofania brody czuję bardzo silny ból z tyłu karku promieniujący do ręki.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból barku w Gdańsku Ból barku w Gliwicach Ból barku w Dąbrowie Górniczej Ból barku w Łodzi Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Internista w Dąbrowie Górniczej Ból barku w Opolu Ortopeda w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4