Ból i kołatanie serca podczas leżenia na boku.

Od roku mam problem z sercem. W nocy gdy leżę na lewym lub prawym boku szybko wali mi serce i odczuwam ból w klatce piersiowej. Wtedy muszę się położyć szybko na plecy, żeby ból i kołatanie zniknęło. Ciśnienie jest w normie 140/88 i dzieje się tak prawie codziennie.

Konieczna pilna wizyta u kardiologa w celu wykonania badań specjalistycznych i podjęcia leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból w klatce piersiowej w Warszawie Ból w klatce piersiowej w Bielsku-Białej Ból w klatce piersiowej w Krakowie Kardiolog w Bielsku-Białej Ból w klatce piersiowej w Katowicach Ból w klatce piersiowej w Częstochowie Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Ból w klatce piersiowej w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10796
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi