Ból brzucha na wysokości pępka i krew w kale, czy to coś poważnego?

Mam 26 lat, objawy które się pojawiły to bóle brzucha na wysokości pępka, dławiący kaszel, dławienie się głównie rano lub po jedzeniu. Również krew w kale. Zrobiona gastroskopia, proszę o wyjaśnienie opisu badania oraz co robić dalej lub do kogo się udać. "Przełyk, wpust bez zmian. Na wprost i w inwersji endoskopowe cechy przepukliny r.p.p. Błona śluzowa żołądka przekrwiona. Odźwiernik, opuszka i część pozaopuszkowa dwunastnicy endoskopowo bez zmian. Test ureazowy ujemny."

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi