Ból brzucha i spóźniająca się miesiączka

Może zacznę od tego, że spóźnia mi się okres. Miałam go w miarę regularnie, bo co 24-26 dni. Przewidywany miałam na 13 wrzesień i do tej pory nie ma.W zeszłym tygodniu, tj. w tym którym miałam go dostać przeżyłam ogromny stres.Test ciążowy wychodzi negatywnie. Dodam ze ciagle boli mnie brzuch tak jakby miał być. Zastanawiam się czy sytuacja która mnie spotkała w tygodniu oczekiwanej miesiączki nie wpłynęła i zaburzyła mój cykl. Dzwoniłam do położnej i kazała jeszcze poczekać do końca tego tygodnia. Nie bolą mnie piersi tylko ten brzuch. Czasem mdli mnie i mam straszna zgagę po każdym posiłku czy cokolwiek wypije. Bardzo proszę o radę co mam zrobić bo strasznie się tym stresuje.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi