Ból brzucha i spóźniająca się miesiączka

Może zacznę od tego, że spóźnia mi się okres. Miałam go w miarę regularnie, bo co 24-26 dni. Przewidywany miałam na 13 wrzesień i do tej pory nie ma.W zeszłym tygodniu, tj. w tym którym miałam go dostać przeżyłam ogromny stres.Test ciążowy wychodzi negatywnie. Dodam ze ciagle boli mnie brzuch tak jakby miał być. Zastanawiam się czy sytuacja która mnie spotkała w tygodniu oczekiwanej miesiączki nie wpłynęła i zaburzyła mój cykl. Dzwoniłam do położnej i kazała jeszcze poczekać do końca tego tygodnia. Nie bolą mnie piersi tylko ten brzuch. Czasem mdli mnie i mam straszna zgagę po każdym posiłku czy cokolwiek wypije. Bardzo proszę o radę co mam zrobić bo strasznie się tym stresuje.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi