Biaława wydzielina i spóźniający się okres - co oznaczają?

Okres spóźnia się mi już od 6 dni. Tydzień wcześniej przed miesiączką mam objawy typowe jak zawsze np. Ból piersi, wzdęcia, zaparcia, wrażliwość piersi, ból podbrzusza i brzucha. Tym razem też tak było, wszystko wskazywało jakbym miała dostać zaraz okres, ale się nie pojawił do tej pory. Zamiast niego mogę zauważyć białawą wydzielinę. Nie jest ciągnąca, jest bezwonna oraz śliska i przezroczysta. W ciągu tych 6 dni opóźnienia czułam się tak jakbym miała miesiączkę - bóle podbrzusza, od czasu do czasu ostre bóle brzucha. Moje cykle są regularne i nigdy nie miałam sytuacji, gdzie spóźniał mi się tyle dni okres. W ostatnich dniach nie brałam żadnych antybiotyków, stresuje się, bo nie planuje założyć w najbliższym czasie rodziny, a z moim narzeczonym kochamy się zawsze z zabezpieczeniem.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do ginekologa.
w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki z rannej porcji moczu może Pani wykonać test ciążowy. Jeśli będzie ujemny dla wykluczenia ciąży w następnej kolejności można wykonać betaHCG z krwi wtedy będzie Pani miała pewność co do ciąży.
potrzebuje wiecej informacji
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi