Biaława wydzielina i spóźniający się okres - co oznaczają?

Okres spóźnia się mi już od 6 dni. Tydzień wcześniej przed miesiączką mam objawy typowe jak zawsze np. Ból piersi, wzdęcia, zaparcia, wrażliwość piersi, ból podbrzusza i brzucha. Tym razem też tak było, wszystko wskazywało jakbym miała dostać zaraz okres, ale się nie pojawił do tej pory. Zamiast niego mogę zauważyć białawą wydzielinę. Nie jest ciągnąca, jest bezwonna oraz śliska i przezroczysta. W ciągu tych 6 dni opóźnienia czułam się tak jakbym miała miesiączkę - bóle podbrzusza, od czasu do czasu ostre bóle brzucha. Moje cykle są regularne i nigdy nie miałam sytuacji, gdzie spóźniał mi się tyle dni okres. W ostatnich dniach nie brałam żadnych antybiotyków, stresuje się, bo nie planuje założyć w najbliższym czasie rodziny, a z moim narzeczonym kochamy się zawsze z zabezpieczeniem.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną do ginekologa.
w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki z rannej porcji moczu może Pani wykonać test ciążowy. Jeśli będzie ujemny dla wykluczenia ciąży w następnej kolejności można wykonać betaHCG z krwi wtedy będzie Pani miała pewność co do ciąży.
potrzebuje wiecej informacji

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi