Bezdech i przyspieszona akcja serca w nocy

Od paru dni budzę się w nocy z bezdechem i przyspieszoną akcją serca. W ciągu dnia, mam wrażenie jakby serce mi na sekundę, dwie się zatrzymywało i zatyka mnie wtedy. W ogóle jestem zmęczona i źle się czuję ostatnio. Jest mi często niedobrze i czuję senność. Czy mogę prosić o jakąś wskazówkę. Czy lepiej udać się do lekarza osobiście.
Sugeruję osobistą wizytę u lekarza. Należy przeprowadzić dokładny wywiad, badanie przedmiotowe, wykonać EKG oraz ewentualnie poszerzyć diagnostykę aby móc powiedzieć coś więcej.
Proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną celem zebrania szczegółowego wywiadu, przeprowadzenia dokładnego badania, ewentualnie zlecenia badań dodatkowych przez lekarza.
wymagana jest ambulatoryjna wizyta u kardiologa lub internisty

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi