Bezdech i przyspieszona akcja serca w nocy

Od paru dni budzę się w nocy z bezdechem i przyspieszoną akcją serca. W ciągu dnia, mam wrażenie jakby serce mi na sekundę, dwie się zatrzymywało i zatyka mnie wtedy. W ogóle jestem zmęczona i źle się czuję ostatnio. Jest mi często niedobrze i czuję senność. Czy mogę prosić o jakąś wskazówkę. Czy lepiej udać się do lekarza osobiście.
Sugeruję osobistą wizytę u lekarza. Należy przeprowadzić dokładny wywiad, badanie przedmiotowe, wykonać EKG oraz ewentualnie poszerzyć diagnostykę aby móc powiedzieć coś więcej.
Proszę się zwrócić do swojego lekarza rodzinnego.
Proszę udać się na wizytę stacjonarną celem zebrania szczegółowego wywiadu, przeprowadzenia dokładnego badania, ewentualnie zlecenia badań dodatkowych przez lekarza.
wymagana jest ambulatoryjna wizyta u kardiologa lub internisty
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi