Bezbolesna ciemna zmiana w pachwinach.

Posiadam od kilku lat dziwną zmianę na pachwinach (pomiędzy udami, a pochwą). Zmiana jest niemalże czarna, skóra jest bardzo sucha, jakby taka skorupa, której nie da się zdrapać, ale też nie przeszkadza w życiu codziennym - nie boli, nie swędzi i nie pozostawia żadnych objawów oprócz nieestetycznego wyglądu. Dodam, że jestem osobą z nadwagą, więc może to być jakieś obtarcie lub grzybica?

Proszę umówić wizytę u dermatologa celem oceny zmiany i podjęcia dalszego leczenia. Zmiana może wymagać odpowiedniej diagnostyki, leczenia lub usunięcia.
Niezbędna jest ocena zmiany przez dermatologa.
Wskazana stacjonarna konsultacja dermatologiczna.
Niezbędna jest ocena zmiany przez dermatologa.
Wskazana stacjonarna konsultacja dermatologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi