Antybiotyk przedłużył cykl miesiączki?

Aktualnie jest mój 62 dzień cyklu. Ostatnią menstruacje miałam 3.10 trwała standardowo 5 dni i była w zupełności normalna, mam nieregularne cykle. Współżyłam z zabezpieczeniem, ale mimo to zrobiłam 2 testy, pierwszy 21.11- negatywny, drugi dziś również negatywny. Nie mam żadnych dodatkowych objawów, oprócz zdenerwowania tym, że jej nie ma. Z tego co wyczytałam test powinien być jak najbardziej wiarygodny po tylu dniach. W październiku przez kilka dni brałam antybiotyk, bo miałam zakażenie w stopie. Chciałabym zapytać czym może być to spowodowane, czy może to być brak owulacji i czy ewentualnie poprzez e-konsultacje mogłabym dostać coś na "wywołanie"?
tak otrzyma Pani lek na wywołanie miesiączki
Dzień dobry,
Warto umówić wizytę stacjonarną z usg miednicy mniejszej celem oceny jajników pod kątem torbieli przed wypisaniem recepty.
Należ udać się na stacjonarną wizytę ginekologiczną z pełnym badaniem fizykalnym i badaniem USG.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi