Antybiotyk przedłużył cykl miesiączki?

Aktualnie jest mój 62 dzień cyklu. Ostatnią menstruacje miałam 3.10 trwała standardowo 5 dni i była w zupełności normalna, mam nieregularne cykle. Współżyłam z zabezpieczeniem, ale mimo to zrobiłam 2 testy, pierwszy 21.11- negatywny, drugi dziś również negatywny. Nie mam żadnych dodatkowych objawów, oprócz zdenerwowania tym, że jej nie ma. Z tego co wyczytałam test powinien być jak najbardziej wiarygodny po tylu dniach. W październiku przez kilka dni brałam antybiotyk, bo miałam zakażenie w stopie. Chciałabym zapytać czym może być to spowodowane, czy może to być brak owulacji i czy ewentualnie poprzez e-konsultacje mogłabym dostać coś na "wywołanie"?
tak otrzyma Pani lek na wywołanie miesiączki
Dzień dobry,
Warto umówić wizytę stacjonarną z usg miednicy mniejszej celem oceny jajników pod kątem torbieli przed wypisaniem recepty.
Należ udać się na stacjonarną wizytę ginekologiczną z pełnym badaniem fizykalnym i badaniem USG.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi