REHUP Clinic dr n. med. Piotr Kaczmarek

Umów wizytę
Nasi specjaliści
dr n. med. Piotr Kaczmarek
fizjoterapeuta
5.00 / opinii
umów wizytę
5,0
Pacjent 2021.06.17 godz. 07:07
Polecam REHUP Clinic Poznań dr n. med. Piotr Kaczmarek; zawsze profesjonalne podejście do pacjenta !

Usługi

Instruktaż ćwiczeń
30 min · 90 zł
Celem spotkania jest nauka ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Fizjoterapeuta przeprowadza krótki wywiad i diagnozuje dolegliwości pacjenta, a następnie dobiera optymalny zestaw ćwiczeń dobranych indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta.
Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 min · 100 zł
Celem konsultacji jest zdiagnozowanie problemu zdrowotnego oraz uzgodnienie celu terapii i zaproponowanie planu leczenia dostosowanego indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Wizyta rehabilitacyjna kolejna
60 min · 150 zł
W trakcie wizyty fizjoterapeuta każdorazowo przeprowadza krótki wywiad, dopytując o aktualne objawy i ich zmienność w stosunku do poprzedniej wizyty oraz przeprowadza badanie funkcjonalne w celu ustalenia aktualnie utrzymujących się ograniczeń w funkcjonowaniu narządu ruchu. Fizjoterapeuta ocenia także prawidłowość wykonywanych ćwiczeń, koryguje ewentualne błędy i ustala czy w trakcie ich wykonywania nie pojawiały się niepokojące objawy.
Wizyta rehabilitacyjna pierwszorazowa
60 min · 180 zł
Rozpoczyna nowy cykl leczenia danej przypadłości. Składają się na nią przeprowadzenie wywiadu (badanie podmiotowe), badanie funkcjonalne (przedmiotowe), postawienie wstępnej diagnozy oraz przeprowadzenie pierwszej terapii.

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Nasze placówki
Strona WWW placówki medycznej: REHUP Clinic dr n. med. Piotr Kaczmarek   Poznań, ul. Wojskowa 1 / 75