home
|
Psychoterapeuta
|
|
Robert Banasiewicz
mgr Robert Banasiewicz
psychoterapeuta, terapeuta, terapeuta uzależnień
5.00 / 25 opinii
Centrum Psychoterapii REHAB Robert Banasiewicz
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
Centrum Psychoterapii REHAB Robert Banasiewicz | Bisztynek | Sątopy 6

mgr Robert Banasiewicz

psychoterapeuta, terapeuta, terapeuta uzależnień
5.00 / 25 opinii
Centrum Psychoterapii REHAB Robert Banasiewicz
ul. SĄTOPY 6, BISZTYNEK
DOM-REHAB
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

O mnie

Robert Banasiewicz (ur. 30 lipca 1967 w Kielcach) - terapeuta i pedagog. Z osobami uzależnionymi lub w inny sposób zagubionymi w życiu pracuje od 2004. Jest absolwentem Wydziału Socjologii i Pedagogiki - WSIiE TWP w Olsztynie. Tytuł magistra uzyskał z pedagogiki resocjalizacyjnej i penitencjarnej. W 2009 ukończył studia podyplomowe z Profilaktyki i Terapii Uzależnienia od Narkotyków na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Zain...
Robert Banasiewicz (ur. 30 lipca 1967 w Kielcach) - terapeuta i pedagog. Z osobami uzależnionymi lub w inny sposób zagubionymi w życiu pracuje od 2004. Jest absolwentem Wydziału Socjologii i Pedagogiki - WSIiE TWP w Olsztynie. Tytuł magistra uzyskał z pedagogiki resocjalizacyjnej i penitencjarnej. W 2009 ukończył studia podyplomowe z Profilaktyki i Terapii Uzależnienia od Narkotyków na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Zainspirowany książką Wiktora Osiatyńskiego pod tytułem “Rehab” i wizją prowadzenia domu terapeutycznego “, w którym swoje miejsce będą znajdowali ludzie, nie zaś ich choroby”, w 2016 roku otworzył Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień dom-REHAB, który ostatecznie funkcjonuje jako Prywatny Dom Terapeutyczny dom-REHAB. Prowadzi także prywatną praktykę w zakresie profilaktyki, edukacji i terapii jako Centrum Psychoterapii REHAB. W swojej pracy wykorzystuje techniki i metody oparte na podejściu humanistyczno - egzystencjalnym, systemowym, psycho dynamicznym, metodzie społeczności terapeutycznej i dialogu motywującego.
W swojej pracy szczególną wagę przywiązuje do terapii rodzin i osób żyjących z uzależnionymi bądź osobami inaczej zagubionymi. Prowadzi grupę wsparcia dla rodzin „Połączeni” z elementami psychoedukacji z zakresu uzależnienia i współuzależnienia, pedagogiki. Stworzył również grupę wsparcia „REACTIVE” dla osób, które ukończyły terapię w dom-REHAB. Spotkania on-line grupy REACTIVE noszą nazwę C.U.D. Jako ekspert uczestniczy w audycjach radiowych, m.in. Tok FM, Radio Olsztyn, i telewizyjnych w TVP2 „Pytanie na Śniadanie”. Jest autorem podcastu „W środek”, „7 Uczuć w psychoterapii”, „Terapeuta w drodze”.
Pokaż więcej Pokaż więcej
ul. SĄTOPY 6, BISZTYNEK
DOM-REHAB
Najbliższy wolny termin ...
Zobacz

Wykształcenie

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Magister pedagogiki.

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja terapeutyczna online
100 zł
30 min.
Umów wizytę
Sesja terapeutyczna online
200 zł
50 min.
Umów wizytę
Sesja terapeutyczna
200 zł
50 min.
Umów wizytę
Porada terapeutyczna online
89 zł
15 min.
Umów wizytę
Konsultacja terapeutyczna
100 zł
30 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

Schorzenie Zaburzenia psychosomatyczne
Schorzenie Zaburzenia odżywiania
Schorzenie Zaburzenia nastroju
Schorzenie Zaburzenia emocjonalne
Schorzenie Uzależnienie od hazardu
Schorzenie Uzależnienia
Schorzenie Niskie poczucie własnej wartości
Schorzenie Narkomania
Pokaż więcej Schorzenia

Opinie

5,0
Bez treści
5,0
To niesamowite tu w naszym rejonie jest taki specjalista. Uważam za świetnie trafiłam i lepiej nie mogłam. Z całego serca polecam.
5,0
Konsultacja z 27/5/21. Serdecznie dziękuję za pomoc, rady i podzielenie się własnym doświadczeniem. Docenić należy wysoką profesjonalność, otwartość i konkrety. Rozmowa otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć wiele spraw, które w sytuacji posiadania uzależnionego dziecka, pozwalają nam próbować wrócić do normalności z własnym życiem. Dziękuję !!!
5,0
Bez treści
Pokaż więcej Pokaż więcej

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela mgr Robert Banasiewicz
Mgr Robert Banasiewicz to psychoterapeuta. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja terapeutyczna online, Sesja terapeutyczna online, Sesja terapeutyczna, Porada terapeutyczna online, Konsultacja terapeutyczna
Gdzie przyjmuje pacjentów mgr Robert Banasiewicz?
Mgr Robert Banasiewicz przyjmuje pacjentów pod adresem:
- ul. SĄTOPY 6, BISZTYNEK
Czy mgr Robert Banasiewicz oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, mgr Robert Banasiewicz oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
Jakie schorzenia leczy mgr Robert Banasiewicz?
Mgr Robert Banasiewicz oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia odżywiania, Zaburzenia nastroju, Zaburzenia emocjonalne, Uzależnienie od hazardu, Uzależnienia, Niskie poczucie własnej wartości, Narkomania, Kryzys życiowy, DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji.
Jakie wykształcenie ma mgr Robert Banasiewicz?
Mgr Robert Banasiewicz w notce o swoim wykształceniu pisze: Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Magister pedagogiki.
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii REHAB Robert Banasiewicz Bisztynek, Sątopy 6   |   Regulamin świadczenia usług