home
|
Psychoonkolog
|
|
Maja Surowicz-Biłyj
Zarejestruj się na wizytę
e-Wizyta Wizyta w gabinecie
Wybierz usługę:
Regulamin i polityka prywatności
IOCPS | Warszawa | Woziwody 8
Warszawa
Domyślna lokalizacja
Zobacz

O mnie

Jestem Założycielką i Prezeską Fundacji Onkologicznej Rakiety, od prawie 20 lat towarzyszę pacjentom onkologicznym i ich bliskim na wszystkich etapach choroby. Specjalizuję się w interwencji kryzysowej i psychoonkologii, swoje doświadczenia zdobywałam działając na oddziałach onkologicznych i w hospicjach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 10 lat odbieram całodobową infolinię wsparcia naszej Fundacji. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu...
Jestem Założycielką i Prezeską Fundacji Onkologicznej Rakiety, od prawie 20 lat towarzyszę pacjentom onkologicznym i ich bliskim na wszystkich etapach choroby. Specjalizuję się w interwencji kryzysowej i psychoonkologii, swoje doświadczenia zdobywałam działając na oddziałach onkologicznych i w hospicjach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 10 lat odbieram całodobową infolinię wsparcia naszej Fundacji. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Pedagogiki Specjalnej w Akademii Pedagogiki Specjalnej, studia podyplomowe z zakresu Psychoonkologii w SWPS oraz Studium Interwencji Kryzysowej przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Zajmuję się integracyjnym podejściem do zdrowia, jestem członkinią Society For Integrative Oncology, w trakcie Szkoły Świadomego i Zdrowego Stylu Życia Dr Preeti Agrawal. Do pacjentów podchodzę holistycznie, wdrażając, jak to nazywam, „Cancer Project Management” i traktując raka jak jeden z wielu projektów do zrealizowania, który po zaplanowaniu zadań, harmonogramu i budżetu staje się po prostu jednym z etapów w życiu.
Pokaż więcej Pokaż więcej
Warszawa
Domyślna lokalizacja
Zobacz

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
Konsultacja psychoonkologiczna
250 zł
50 min.
Umów wizytę

Opinie

brak opinii

Odpowiedzi na pytania

brak

Artykuły z moim udziałem

brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela Maja Surowicz-Biłyj
Maja Surowicz-Biłyj to psychoonkolog. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: Konsultacja psychoonkologiczna
Czy Maja Surowicz-Biłyj oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, Maja Surowicz-Biłyj oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować taką wizytę wystarczy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.
Jakie schorzenia leczy Maja Surowicz-Biłyj?
Maja Surowicz-Biłyj oferuje konsultacje lekarskie w zakresie takich schorzeń jak: Zaburzenia snu, Zaburzenia psychosomatyczne, Zaburzenia psychiczne, Zaburzenia nastroju, Zaburzenia lękowe, Zaburzenia emocjonalne, Stres, Rak żołądka, Rak wątroby, Rak trzustki.
Strona WWW placówki medycznej: IOCPS Warszawa, Woziwody 8   |   Regulamin świadczenia usług