Tripirolidini hydrochloridum 1.25 mg/5 ml + Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg/5 ml + Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg/5 ml
Podmiot odpowiedzialny
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
ACTI-trin - podstawowe informacje o leku:
ACTI-trin to lek, który zawiera trzy składniki aktywne: triprolidynę, pseudoefedrynę i dekstrometorfan. Dzięki połączeniu triprolidyny z pseudoefedryną, lek hamuje odruch kichania, zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz łagodzi inne objawy przeziębienia. Pseudoefedryna dodatkowo zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, co zwiększa drożność nosa. Dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo. ACTI-trin jest stosowany w leczeniu objawowym stanów zapalnych górnych dróg oddechowych, takich jak grypa, przeziębienie i inne infekcje górnych dróg oddechowych, które powodują kaszel, obrzęk błony śluzowej nosa i wodnisty wyciek z nosa.
Wskazania do stosowania:
Leczenie objawowe w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych (grypa, przeziębienie i inne infekcje górnych dróg oddechowych) przebiegających z kaszlem, obrzękiem błony śluzowej nosa i wodnistym wysiękiem z nosa.
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania,
przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych
i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego,
bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie
stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter poglądowy.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania,
przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych
i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego,
bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie
stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj
politykę prywatności.