2022-08-24

Silny ból żołądka po przebudzeniu - co robić?

Witam, moim problemem są straszne bóle żołądka. Następują czasami na czczo po przebudzeniu, momentami ból jest tak mocny, że razem z nim pojawiają się nudności. Momentami mam aż problem wstać, jedyne co to jestem w stanie leżeć na łóżku jest to naprawdę uciążliwe zastanawiam się czy nie muszę się z tym zgłosić do lekarza. Kiedyś się już to zdarzało, ale zazwyczaj przechodziło szybciej, teraz niestety czasami nawet leki przeciwbólowe nie przynoszą ulgi.

Wskazana jest konsultacja u lekarza w warunkach stacjonarnych (lek.rodzinny, internista), konieczne jest przeprowadzenie badania fizykalnego, a także zlecenie badań diagnostycznych (m.in. laboratoryjnych, gastroskopii). Leki przeciwbólowe powinny być przyjmowane z zaleceń lekarskich, niewykluczone, że obecnie przyczyniają się również do dolegliwości.
Proszę zgłosić się do gastrologa. Niezbędne jest badanie lekarskie oraz wywiad medyczny
Mogą być to objawy choroby wrzodowej lub refluksu - zapraszam na konsultacje, włączymy leczenie i skierujemy na dalszą diagnostykę - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub.
Rekomendowana konsultacja lekarska i diagnostyka dolegliwości u lekarza rodzinnego i gastrologa. Możliwe, że bóle mają też podłoże psychosomatyczne.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Lekarz rodzinny w Warszawie Lekarz rodzinny w Gliwicach Lekarz rodzinny w Katowicach Lekarz rodzinny w Dąbrowie Górniczej Lekarz rodzinny w Bielsku-Białej Lekarz rodzinny we Wrocławiu Lekarz rodzinny w Częstochowie Lekarz rodzinny w Olsztynie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5954
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15625
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+138
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4