2023-04-11

Rodzaje znieczuleń przy operacji przegrody nosa.

Moje pytanie dotyczące operacji przegrody nosa, którą zamierzam przejść. Z tego co zdążyłem się zorientować, są dwa rodzaje znieczulenia przy takich operacjach - miejscowe lub ogólne. Lekarz, który ma mnie operować stosuje u większości pacjentów znieczulenie miejscowe. Jakie są wady i zalety tego rodzaju znieczulenia przy operacji przegrody nosa?

Zalecana konsultacja w ośrodku gdzie będzie wykonywany zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Bielsku-Białej Chirurg w Katowicach Chirurg w Warszawie Chirurg w Gliwicach Chirurg w Częstochowie Chirurg w Krakowie Chirurg w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4