2021-03-11

Leki na depresję, a antykoncepcja

Czy lek na depresję (citabax) obniża skuteczność antykoncepcji, tabletki Belara? Dwa leki są przyjmowane w różnych porach w odstępach, około 10 h.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Poznaniu Depresja w Katowicach Depresja w Gdańsku Psychiatra w Gliwicach Depresja w Warszawie Psychiatra w Katowicach Depresja w Częstochowie Depresja w Dąbrowie Górniczej

Komentarz redakcji:

 

Między niektórymi lekami oraz preparatami medycznymi mogą zachodzić niekorzystne dla zdrowia interakcje. Leki mogą wpływać na siebie, zaburzając proces wchłanianie leków lub podnosić ich stężenie w organizmie.

 

Interakcje zachodzące między lekami mogą być niebezpieczne, dlatego w razie jakichkolwiek niepewności dotyczących stosowania leków, tutaj łatwo możesz skonsultować swoje wątpliwości z lekarzem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4