Czy nos po operacji plastycznej wyprostuje się?

Miałam ponad miesiąc temu operacja plastyczną nosa metodą zamkniętą. Niestety mój nos jest krzywy po jednej stronie. Wiem, że opuchlizna długo się utrzymuje, a nos kształtuje, lecz koleżanki z sali mają proste nosy, kości mimo iż miały większy garbek, ja miałam delikatny. Operacja była całościowa. Obawiam się, że mi tak zostanie.

aby odpowiedziec na to pytanie konieczne jest zbadanie nosa i ocena wizualna.
należy wykonać badanie nosa na wizycie stacjonarnej celem odpowiedzi
żeby móc na to pytanie odpowiedzieć trzeba Panią zbadac. Prosze się zgłosić na wizytę stacjonarną celem wykonania badania nosa
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6925
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi