Czy marihuana może pomóc na silną depresję

Witam potrzebuje porady, gdyż mam dwoje ukochanych osób cierpiących na silna depresję ; córka ma depresję z po cięciami, mąż ma silne zawahania nastroju raz jest zabawa, za chwilę płacz, a jeszcze później złość, gniew, lek. Czy w tych przypadkach można zastosować marihuanę? Córka ma 16 lat. A trzecia osoba mój Kochany tata ma raka płuc czy to by pomogło?
W jednym i drugim przypadku niezbędny jest kontakt ze specjalistą, który jest zorientowany w terapiach konopnych. Jest wiele preparatów konopnych wykorzystywanych w leczeniu, również takie, które zawierają minimalne stężenie THC, które są bezpieczne nawet u dzieci. Terapie konopne można również stosować równolegle z farmakologicznymi, nie powoduje to komplikacji. Prosimy o kontakt z naszą kliniką w celu dobrania indywidualnej terapii.
Są kliniki konopne kwalifikujące do takiego leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi