2022-06-13

Czy białe plamki na mosznie mogą się pojawić przez pływanie w publicznych basenach?

Na mosznie i penisie wyskoczyły mi białe plamki. Nie swędzą i nie bolą, skóra jest taka jak wszędzie (tylko zmieniła kolor). W innych miejscach ciała nie zauważyłem takich plam. Na pewno kilka razy zaciąłem się przy goleniu, często też chodzę na publiczne baseny. Czy może to mieć jakiś związek?

Wskazana stacjonarna konsultacja dermatologiczna, aby lekarz po dokonaniu oceny zmian skórnych mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.
może mieć to związek, zalecam włączenie leczenia dermatologicznego
Zmiany w obrębie skóry narządów płciowych mogą mieć związek z chorobami tych narządów. Proszę zgłosić się na konsultację dermatologiczną i omówić właściwe leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Choroby skóry w Gliwicach Choroby skóry w Katowicach Dermatolog w Katowicach Choroby skóry w Warszawie Dermatolog w Warszawie Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie