separator

Kraków

Nasza placówka to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zadbamy o Twoje zdrowie w pięknym otoczeniu krakowskich zabytków. Umów się na wizytę i przekonaj się, jak łatwo można zadbać o zdrowie w Krakowie.

Umów wizytę
pin
Kraków
Czyżówka 14 1. piętro, 30-526
Czyżówka 14 1. piętro, 30-526
envelope
Dane kontaktowe
[email protected]
clock
Godziny przyjęć
Poniedziałek
08:00 - 18:00
Wtorek
08:00 - 18:00
Środa
08:00 - 18:00
Czwartek
08:00 - 18:00
Piątek
18:00 - 18:00

Jak otrzymać darmowe konsultacje lekarskie online z lekarzem rodzinnym?

krok 1
Krok 1
Uzupełnij poniżej formularz. Wystarczy, że podasz imię, nazwisko oraz adres e-mail.
krok 2
Krok 2
Pobierz aplikację Jutro Medical. Jeśli używasz smartfona, otrzymasz link do pobrania. Jeżeli korzystasz z innych urządzeń (np. komputer), link otrzymasz mailem.
krok 3
Krok 3
Uruchom aplikację. Zostaniesz poproszony o podanie pozostałych danych, koniecznych do zmiany lekarza i pielęgniarki POZ.
krok 4
Krok 4
Rozpocznij darmową konsultację online z lekarzem POZ w aplikacji.

Poznaj Jutro Medical w Krakowie

– miejscu, gdzie troszczymy się o Twoje zdrowie jak o najcenniejszy skarb! Nasza placówka to nie tylko przystań dla profesjonalnej opieki medycznej, ale także oaza spokoju i komfortu dla każdego pacjenta.

Zmiana przychodni na Jutro Medical w Krakowie to nie tylko krok naprzód, ale prawdziwe odkrycie nowej jakości opieki zdrowotnej. Teraz możesz liczyć na wizyty dostosowane do Twojego tempa życia – bez kolejek i z możliwością konsultacji online, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Zmieniając swoją placówkę POZ na Jutro Medical, podejmujesz decyzję, której nie pożałujesz.

Nasza placówka nie tylko integruje zaawansowane technologie medyczne z indywidualnym podejściem do pacjenta. Zapewnia również szeroki zakres usług, dostosowanych do Twoich potrzeb, zarówno w tradycyjnym gabinecie, jak i za pośrednictwem wygodnych konsultacji online. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach, niezależnie od miejsca i czasu.

Jutro Medical

W Jutro Medical priorytetem jest Twoja wygoda i szybki dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Nasza innowacyjna aplikacja mobilna umożliwia natychmiastowy kontakt z lekarzem POZ, gdziekolwiek się znajdujesz. Telekonsultacje pozwalają na błyskawiczne rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych, eliminując konieczność osobistej wizyty. Dodatkowo podczas online konsultacji możesz otrzymać e-Receptę, e-Zwolnienie czy e-Skierowanie, co znacznie ułatwia zarządzanie swoim zdrowiem.

Przejście do Jutro Medical to także elastyczność w wyborze terminu wizyty, dopasowanego do Twojego napiętego harmonogramu. Bez względu na formę konsultacji – czy to osobiście, czy online – zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Wybierając Jutro Medical, wybierasz innowacyjne podejście do zdrowia oraz zaufanie do doświadczonych specjalistów. Dołącz do grona zadowolonych pacjentów, którzy już teraz cieszą się lepszym zdrowiem dzięki Jutro Medical.

Nasze pozostałe placówki

marker JutroMedical - Warszawa marker marker JutroMedical - Białystok marker marker JutroMedical - Lublin marker marker JutroMedical - Katowice marker marker JutroMedical - Gdańsk marker marker JutroMedical - Wrocław marker marker JutroMedical - Poznań marker marker JutroMedical - Łódź marker
Darmowe porady
lekarza rodzinnego
separator
Dowiedz się więcej
arrow
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4