Uderzenia gorąca i ciągły stres przed wykonywaniem codziennych czynności.

Od około 2-3 miesięcy mam problemy z nadmierną potliwością i uderzeniami gorąca co trwa do dzisiaj. Mam bardzo stresujące życie, problemy rodzinne itp. Nawet jeśli na dworze jest zimno, jestem w kurtce i jest mi zimno, zaraz czuję, że mam mokrą koszulkę pod pachami. Podczas aktywności fizycznej typu gra w siatkówkę (nie jest to jakieś intensywne) bardzo się pocę i też mam te uderzenua gorąca (od nóg idzie w górę, na nogach i plecach najczęściej). Zaraz czuję, że mam mokre nogi i plecy, a tak poza uderzeniami gorąca, gdy ich nie ma to pod pachami i tak się bardzo pocę. Badania krwi, usg jamy brzusznej, badania tarczycy, serca, itd. były robione, ale wszystko jest w porządku (jedyne co wyszło to niedobór witaminy D3). Zauważyłem, że ostatnio zrobiłem się aspołeczny, odczuwam lęk gdy mam z kimś obcym lub znajomym porozmawiać. Gdy wspominam o moich problemach w rozmowie, nie mogę opanować płaczu. Do tego występuje kłucie w klatce piersiowej i pod żebrami podczas chodzenia. Jak już dojdzie do tego uderzenia gorąca to ciężko mi oddychać, od jakiegoś czasu miałem też problemy ze snem, nie mogłem w ogóle spać. Jestem bardzo agresywny i taki obojętny na innych, nie umiem poradzić sobie z agresją. Kiedyś taki nie byłem, ale od jakiegoś czasu wszystko mnie stresuje - pójście do szkoły, sklepu, czytanie czegoś na głos, przywitanie się z kimś. Co mogę zrobić? Gdzie się zgłosić? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Poznaniu Stres w Częstochowie Psychiatra w Warszawie Psycholog w Warszawie Psychoterapeuta w Warszawie Bezsenność we Wrocławiu Bezsenność w Katowicach Bezsenność w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z