Operacja pod narkozą w trakcie miesiączki

Jak wygląda operacja pod narkozą (ja będę mieć tarczycy) w trakcie miesiączki? Czy będzie można zostać w bieliźnie czy będzie lepiej użyć tamponów? Czy w ogóle niewskazane są te środki higieny?
Planowych zabiegów operacyjnych nie wykonuje się w trakcie miesiączki.
Proszę zapytać w ośrodku, w którym będzie przeprowadzona operacja.
należy przełożyć zabieg operacyjny
Proszę skonsultować to pytanie w ośrodku wykonującym operację. W razie wątpliwości są sposoby farmakologiczne na uregulowanie cyklu miesiączkowego, bądź ominięcie krwawienia w terminie operacji, ale leczenie takie należy włączyć odpowiednio wcześnie i po konsultacji z lekarzem kwalifikującycm do operacji, gdyż mogą istnieś ku temu przeciwskazania.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi