Operacja pod narkozą w trakcie miesiączki

Jak wygląda operacja pod narkozą (ja będę mieć tarczycy) w trakcie miesiączki? Czy będzie można zostać w bieliźnie czy będzie lepiej użyć tamponów? Czy w ogóle niewskazane są te środki higieny?
Planowych zabiegów operacyjnych nie wykonuje się w trakcie miesiączki.
Proszę zapytać w ośrodku, w którym będzie przeprowadzona operacja.
należy przełożyć zabieg operacyjny
Proszę skonsultować to pytanie w ośrodku wykonującym operację. W razie wątpliwości są sposoby farmakologiczne na uregulowanie cyklu miesiączkowego, bądź ominięcie krwawienia w terminie operacji, ale leczenie takie należy włączyć odpowiednio wcześnie i po konsultacji z lekarzem kwalifikującycm do operacji, gdyż mogą istnieś ku temu przeciwskazania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5244
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi