Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?

Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Tak
Tak, w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych można wykonać tatuaż - oczywiście, tak jak w każdym innym przypadku, tatuażysta powinien przestrzegać zasad bezpieczeństwa i aseptyki - najlepiej zatem, gdy wybierze Pani studio tatuażu, które posiada odpowiednie certyfikaty, duże doświadczenie i cieszy się bardzo dobrą opinią klientów.
Tak, oczywiście można wykonać tatuaż. Nie ma żadnych przeciwwskazań.
Tak, nie powinno to mieć wpływu na Pani bezpieczeństwo i skuteczność metody antykoncepcyjnej.
Tak

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3443
Pytań zadanych
przez pacjentów
8290
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi