Helena Zakliczyńska
specjalista chorób wewnętrznych , seksuolog, lekarz sportowy
4.95 / 241 opinii
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
Umów wizytę
Rejestrujesz się do:
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska | Gliwice | Zwycięstwa 14 / 57
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
O mnie
Jestem lekarzem, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą seksuologii, specjalistą medycyny sportowej.

Ukończyłam Śląską Szkołę
Psychoterapii, jestem w trakcie szkolenia z terapii systemowej oraz w trakcie przygotowania do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Mam tytuł asystenta psychodramy Europejskiego Instytutu Psychodramy.

Współpracuję z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej w Warszawie w zakresie zdrowia seksualnego sportowców.

W latach 2017-2019 byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Klubu Ekstraklasy, aktualnego Mistrza Polski w piłce nożnej, Piasta Gliwice. Byłam Szefem Sztabu Medycznego i Lekarzem Kadry Polskiego Związku Biathlonu. Obecnie pełnię rolę lekarza GKS Katowice.
Więcej
Adresy
ul. Reymonta 6, Katowice
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska
+48602387161
Opinie pacjentów
5,0
4 lata chodzisz z nierozwiązywalnym dla innych "specjalistów problemem endokrynologicznym, aż trafią na Szanowną Panią Doktor i po 1,5 iesiąca czujesz ogromną różnicę, a wyniki badań, po terapii są jeszcze bardziej spektakularne. Szkoda , że takie osoby to już wyjątek w polskiej ochronie zdrowia. Serdecznie Dziękuję Pani Doktor!
5,0
Doskonała, wyjątkowo skuteczna specjalistka od zaburzeń płodności par. POLECAMY panią Doktor!
5,0
Pani doktor wnikliwie przegląda dostarczone wyniki i omawia procesl leczenia. Polecam
Więcej
8 odpowiedzi
Pytania pacjentów
Moje miesiączki są bardzo dziwne.
Moje miesiączki są bardzo dziwne. Otóż trwają nawet do 10-12 dni a pierwsze 3-4 dni to jakby plamienia które nie są zbyt duże, kolejne 2-3 dni bardzo obfite z skrzepami i później znowu plamienia....
Zwracam się z pytaniem dot antykoncepcji.
Zwracam się z pytaniem dot antykoncepcji. Czy poza prezerwatywami istnieje jakaś skuteczna forma antykoncepcji hormonalnej dla kobiet które jeszcze nie rodziły ?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Czy w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych mogę wykonać tatuaż?
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie.
Kilka tygodni temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i odnoszę wrażenie, że wpłynęły one bardzo na moje samopoczucie. Mój stan emocjonalny uległ drastycznej zmianie. Przestałam cieszyć się...
Rany i ropa po goleniu nóg
Piszę z takim problemem: po goleniu na nogach zrobiły mi się straszne rany, gdzie sączy się z nich ropa i w koło jest stan zapalny, co to może być?
Więcej
Rejestrujesz się do:
Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska | Gliwice | Zwycięstwa 14 / 57
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.
Zapytaj o termin wizyty
Strona WWW placówki medycznej: Praktyka Lekarska Helena Zakliczyńska Gliwice, Zwycięstwa 14 / 57 Regulamin świadczenia usług
Przeczytaj o nas: