Czy tabletka "dzień po" mogła rozregulować hormony?

Jest to mało prawdopodobne, proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.
Nie jest to możliwe. Zalecana konsultacja endokrynologiczna.
Tak , to możliwe, tabletka dzień po zawiera sporą dawkę hormonów.Proszę zgłosić się na konsultację ginekologa-endokrynologa.
Jeśli przekracza się zasady, to ponosi się konsekwencje.Teraz pozostaje diagnozowanie i leczenie u specjalistów.
Nie jest to przyczyną pojedynczej dawki zawartej w tabletce antykoncepcji postkoitalnej, ale Pani stan wymaga dalszej diagnostyki i leczenia pod kontrolą endokrynologa.
ryzyko jest niewielkie. Zalecam wykonanie badania ginekoloigcznego i usg
Nie sądzę. Należy zgłosić się do endokrynologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1117
Pytań zadanych
przez pacjentów
4051
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

59
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi