2023-08-14

Czy są jakieś tabletki bez recepty na mniejsze krwawienie?

Mam 45 lat i od roku mam problem z miesiączka — ostatnio nie miałam miesiączki 2 miesiące, a jak już dostałam, to miałam ja 2 tygodnie. Była dość obfita i strasznie oblewają mnie poty i wypadają włosy. 

proszę się zglosic do lekarza ginekologa
Proszę zgłosić się na wizytę stacjonarną do lekarza ginekologa.
należy iść na badanie oraz konsultacje do poradni ginekologicznej
Zaburzenia miesiączkowania mogą wymagać odpowiedniego leczenia. Proszę omówić to z lekarzem ginekologiem po uprzedniej konsultacji i badaniu ultrasonograficznym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wypadanie włosów w Krakowie Wypadanie włosów w Bielsku-Białej Wypadanie włosów w Katowicach Wypadanie włosów w Dąbrowie Górniczej Wypadanie włosów w Warszawie Wypadanie włosów w Gliwicach Wypadanie włosów w Częstochowie Wypadanie włosów w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie