Czy padaczka może być spowodowana zabiegiem artroskopii kolana?

Od 4 lat mam rzadkie ataki epilepsji (jedynie w nocy podczas snu). 4 lata temu miałem również artroskopię kolana i miesiąc później dostałem pierwszego ataku. Czy możliwe, że lekarz podczas tej operacji mógł coś uszkodzić przez co mam te ataki? Jestem pod okiem specjalisty neurologa.

Zapraszam na konsultację - zlecimy dodatkowe badania, poszerzymy wywiad - pozdrawiam specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Jest to mało prawdopodobne aby sam zabieg wywołał chorobę.
prawdopodobieństwo wywołania padaczki przez zabieg jest bardzo mało prawdopodobny
Jest to mało prawdopodobne aby sam zabieg wywołał chorobę.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Padaczka w Katowicach Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Bielsku-Białej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4218
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
11508
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+112
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi