Czy można zapisać się na EMS, jeżeli kilka lat nie wracały napady padaczkowe?

Jak miałam 4 lata wykryto u mnie padaczkę. Od tego momentu, do 10 roku życia pojawiały się napady. Leki natomiast przestałam brać jak skończyłam 14 lat. Leki więc brałam przez 10 lat, a napady dostawałam przez 6. Teraz mam 24 lata i chciałabym zapisać się na trening EMS jednak boję się, żeby choroba nie wróciła, a wiem że są przeciwskazania dla osób chorych na padaczkę. Jednak jeśli już od 14 lat jestem zdrowa, to czy mogę jednak zapisać się na EMS czy powinnam z tego zrezygnować?

Dzień dobry, nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Prowadzę terapie EEG Biofeedback, nie pobudzamy podczas naszych sesji mięśni. Sugerowałabym jednak zwrócic sie po odpowiedź do neurologa, nie terapety.
Z poważaniem
Edyta Linkiewicz
terapeuta EEG Biofeedback
EEG Gabinet Terapii
ul. prof. Władysława Szafera 1/U6
31-543 Kraków

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi