2023-11-07

Czy mam niepokoić się o wynik badań?

Mam 26 lat. 5 lat temu miałam operację wstawiania implantu kość czaszki. W dzieciństwie miałam ewakuację krwiaka śródmózgowego.  Po operacji przez 1,5 roku powstał pieprzyk. na początku myślałam, że to pryszcz, ale później ściemniał i urósł oraz był wypukły. 3,5 lata temu, miałam usunięte to znamię i jeszcze jeden, wystający,  mały pieprzyk na końcu szyi, a dekoltu. Ten większy był na dekolcie nad piersiami.  Wyniki histopatologiczne otrzymałam tylko napisane, jak pamiętam długopisem, że wszystko w porządku i że cały te pieprzyki zostały usunięte. Dermatolog powiedział mi przed zabiegiem, że nic nie widzi z tym znamieniami, ale chciałam usunąć te znamiona, bo były w widocznym miejscu i były brzydkie. Dzwoniłam do tego centrum medycyny estetycznej i nie mogą znaleźć wyniku. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Znamiona we Wrocławiu Znamiona w Poznaniu Znamiona w Gliwicach Pieprzyki w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Znamiona w Katowicach Znamiona w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4