2023-12-13

Czy jakiś lekarz mógłby mi wyjaśnić, czy jako osoba z diagnozą dwubiegunowej choroby mogę liczyć na jakąkolwiek pomoc?

 Jak mogę ubiegać się o oświadczenie o niepełnosprawności i uzyskać wsparcie finansowe, na przykład w formie renty? Czy taka pomoc jest w ogóle możliwa? Posiadam dokumentację medyczną ze wszystkich pobytów szpitalnych oraz oficjalne potwierdzenie diagnozy dwubiegunowej.

Należy w tej sprawie skontaktować się z lekarzem prowadzącym leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra we Wrocławiu Choroba afektywna dwubiegunowa w Katowicach Choroba afektywna dwubiegunowa w Poznaniu Niepełnosprawność w Katowicach Psychiatra w Gliwicach Psychiatra w Katowicach Choroba afektywna dwubiegunowa w Dąbrowie Górniczej Psychiatra w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4