Czy córka może mieć autyzm?

Moja córka ma 2 lata i 4 miesiące. Mówi tylko mama, biba, nie, sisi, dada, Jest wesołą dziewczynką, bardzo lubi jeździć samochodem i być na dworze. Nie pokazuje palcem, tylko całą dłonią i jak coś chce, to mówi "yyyy". Sama pije wodę z kubka czy szklanki, a nawet z butelki. Kontakt wzrokowy jest, ale mały. Jak chce iść na dwór, to sama bierze skarpetki lub przynosi kurtkę. W nocy słabo śpi. Budzi się i zasypia po 2-3 godzinach. W ciągu dnia śpi 2 godziny. Sama zje śniadanie czy obiad, a nawet jogurt.

Niezbędna jest konsultacja stacjonarna u psychiatry dziecięcego.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi