Czy córka może mieć autyzm?

Moja córka ma 2 lata i 4 miesiące. Mówi tylko mama, biba, nie, sisi, dada, Jest wesołą dziewczynką, bardzo lubi jeździć samochodem i być na dworze. Nie pokazuje palcem, tylko całą dłonią i jak coś chce, to mówi "yyyy". Sama pije wodę z kubka czy szklanki, a nawet z butelki. Kontakt wzrokowy jest, ale mały. Jak chce iść na dwór, to sama bierze skarpetki lub przynosi kurtkę. W nocy słabo śpi. Budzi się i zasypia po 2-3 godzinach. W ciągu dnia śpi 2 godziny. Sama zje śniadanie czy obiad, a nawet jogurt.

Niezbędna jest konsultacja stacjonarna u psychiatry dziecięcego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1819
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi