Uczucie nacisku na pęcherz, ból w podbrzuszu, częste oddawanie moczu - co to oznacza?

Parcie na pęcherz, w nocy wzmożone sikanie po każdym wypiciu wody, chociaż w dzień tez często sikam kilka razy w ciągu godziny np jak pije dużo wody. Od niedawna czuje tak jakby coś naciskało na pęcherz i odczucie jakby cały czas był pełny, ból w okolicy cewki moczowej uciążliwe, ból w podbrzuszu, ale nie swędzi nic ani nie piecze. Bardzo często sikam. Ale ten ból już ciężko wytrzymać coś musi być nie tak.

Wskazana stacjonarna konsultacja lekarska-niezbędne jest badanie fizykalne, a także wykonanie kontrolnych badań lab. jak i obrazowych-m.in.usg jamy brzusznej.
Mogą być to objawy ZUM - zapraszam na konsultacje online - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Katowicach Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Warszawie Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Krakowie Lekarz rodzinny w Gliwicach Urolog w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4563
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12305
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z