2023-05-06

Uczucie ciężkości, bóle i strzelanie w kościach.

Mam 25 lat, wykonuję pracę fizyczną, w której czasami trzeba coś ciężkiego podnieść, jak również pracować w niewygodnej pozycji. Od jakiegoś czasu mam dziwne problemy ze zdrowiem. Na codzień jestem zmęczony, mój oddech wydaje się być taki ciężki. Pojawiają się dziwne dolegliwości, jak np. wrażenie opadniętej powieki, gdzie jak popatrzę w lustro jest wszystko w porządku. Czuję takie niespodziewane bóle, czasami w kręgosłupie lub w żuchwie z lewej strony (kupiłem sobie krople do ucha z myślą, że mnie przewiało lecz nie pomogły). Czuję coraz więcej 'strzelania' w kościach tzn. barkach, nadgarstkach, miednicy. Również mam uczucie ciężkości w kolanach, gdy nigdy wcześniej się tak nie czułem. Chciałbym uzyskać jakąś poradę, co to może oznaczać, a też nie mam pojęcia do jakiego specjalisty się udać. Bardzo chciałbym, by wszystko wróciło do normy. Również chciałbym zaznaczyć, że w diecie raczej niczego mnie nie brakuje, odżywiam się różnorodnie. Sport uprawiam sporadycznie. Jestem palaczem, lecz od około miesiąca redukuje do minimum tj. około 10 papierosów raz na tydzień.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie Internista w Warszawie Internista w Gliwicach Lekarz rodzinny w Warszawie Internista w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6211
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16238
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4