U podstawy karku zrobił mi się tzw. wdowi garb. Czy jest jakaś mozliwość skorygowania tego?

U podstawy karku zrobił mi się tzw. wdowi garb. Czy jest jakaś mozliwość skorygowania tego? Lekarz ortopeda u którego byłam na prywatnej wizycie stwierdził, że głowa jest wysunięta do przodu a tam jest tkanka tłuszczowa i stwierdził, że jedynie mogę fo oddessać. Innej możliwości stwierdził, że nie ma.
Wdowi garb leczy się za pomocą fizjoterapii, dobre efekty daje także zastosowanie odpowiednio dobranego gorsetu ortopedycznego.
Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi