2021-02-12

Przyczyny bardzo krótkiej miesiączki

Chciałabym się dowiedzieć jaka może być przyczyna bardzo krótkiej miesiączki od kilku miesięcy. Zawsze trwała 4-5 dni, a teraz pierwszego dnia jest obfita, drugiego już skąpa, trzeciego dnia praktycznie już jest po. Robiłam badania FSH, LH, prolaktynę w trzecim dniu cyklu. Czy jest możliwość przeanalizowania moich wyników czy wszystko z nimi okej? Dodam, że staraliśmy się o dziecko kilka miesięcy temu i testy wychodziły pozytywne. Po teście pojawił się ból brzucha i plamienie. Od tamtego czasu właśnie miesiączka zaczęła być tak krótka i bardziej skąpa, niż przed tym pozytywnym testem.

PROSZĘ umówić się na konsultacje do endokrynolga celem ustalenia przyczyny Pani dolegliwości i podjęcie odpowiednego leczenia
Mogą to być zaburzenia hormonalne, należy zgłosić się do ginekologa, potrzeba pogłębić wywiad.
Proszę zgłosić się do endokrynologa,
Wyniki badań hormonalnych należy zestawić z konsultacją ginekologiczną. Jest wiele przyczyn zaburzeń miesiączkowania, niektóre mogą wymagać szerszej diagnostyki w tym dokładnego badania macicy i jajników.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6483
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16891
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+156
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4