Przyczyny bardzo krótkiej miesiączki

Chciałabym się dowiedzieć jaka może być przyczyna bardzo krótkiej miesiączki od kilku miesięcy. Zawsze trwała 4-5 dni, a teraz pierwszego dnia jest obfita, drugiego już skąpa, trzeciego dnia praktycznie już jest po. Robiłam badania FSH, LH, prolaktynę w trzecim dniu cyklu. Czy jest możliwość przeanalizowania moich wyników czy wszystko z nimi okej? Dodam, że staraliśmy się o dziecko kilka miesięcy temu i testy wychodziły pozytywne. Po teście pojawił się ból brzucha i plamienie. Od tamtego czasu właśnie miesiączka zaczęła być tak krótka i bardziej skąpa, niż przed tym pozytywnym testem.
PROSZĘ umówić się na konsultacje do endokrynolga celem ustalenia przyczyny Pani dolegliwości i podjęcie odpowiednego leczenia
potzrebuje wiecej informacji
moga byc to zaburzenia hormonalne
Mogą to być zaburzenia hormonalne, należy zgłosić się do ginekologa, potrzeba pogłębić wywiad.
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Proszę zgłosić się do endokrynologa,
Należy zgłosić się do ginekologa.
Musi Pani pójść na wizytę do ginekologa endokrynologa .
Wyniki badań hormonalnych należy zestawić z konsultacją ginekologiczną. Jest wiele przyczyn zaburzeń miesiączkowania, niektóre mogą wymagać szerszej diagnostyki w tym dokładnego badania macicy i jajników.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi