Problemy z erekcją, co robić?

Dzień dobry, Problem dotyczy erekcji i jest nietypowy. Obecnie mam 30 lat, w swoim życiu cały czas miałem silną potencję. W wieku 25 lat miałem operowaną małą przetokę odbytu nieinwazyjnym laserem filac. Po zabiegu wszystko było w jak najlepszym porządku przez kilka miesięcy, musiałem jednak stosować czopki z hyrdokortyzonem oraz antybiotyki bezpośrednio po zabiegu. Po zakończeniu leczenia około rok (może to tylko niezależny zbieg okoliczności) nastąpiło spadek libido, podniecenia i zanik porannych erekcji. Gdy wszystko było w porządku to erotyczne myśli powodowały erekcję, teraz erekcję można uzyskać jedynie poprzez mechaniczne pobudzenie członka i też potrzeba więcej czasu. Gdy już erekcja zostanie uzyskana to wystarczy przestać trzymać członka i erekcja spada o połowę. Byłem w szpitalu na endokrynologii i nie wykryto problemów z hormonami, usg członka i moszny w porządku, mri kręgosłupa i mózgu wykazuje drobne zmiany, ale po konsultacji z neurochirurgiem nie są to zmiany, które mogą powodować problemy z erekcją. Psychologicznie też brak podstaw tym bardziej , że nastąpił zanik porannych erekcji. Leków z viagrą itp. nie brałem z obawy na możliwość wystąpienia problemów ze wzrokiem. Czy istnieje jakaś metoda aby sprawdzić z czego wynika ten problem, np. jakiś zastrzyk w gabinecie urologicznym, który spowoduje erekcję, a jeśli erekcja się nie pojawi po zastrzyku to będzie oznaczać, że jest jakiś problem z naczyniami lub nerwami. Biorąc pod uwagę powyższy opis jakie badanie powinienem wykonać aby w sposób zaawansowany zdiagnozować problemy z erekcją?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5926
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi