Problemy z erekcją, co robić?

Dzień dobry, Problem dotyczy erekcji i jest nietypowy. Obecnie mam 30 lat, w swoim życiu cały czas miałem silną potencję. W wieku 25 lat miałem operowaną małą przetokę odbytu nieinwazyjnym laserem filac. Po zabiegu wszystko było w jak najlepszym porządku przez kilka miesięcy, musiałem jednak stosować czopki z hyrdokortyzonem oraz antybiotyki bezpośrednio po zabiegu. Po zakończeniu leczenia około rok (może to tylko niezależny zbieg okoliczności) nastąpiło spadek libido, podniecenia i zanik porannych erekcji. Gdy wszystko było w porządku to erotyczne myśli powodowały erekcję, teraz erekcję można uzyskać jedynie poprzez mechaniczne pobudzenie członka i też potrzeba więcej czasu. Gdy już erekcja zostanie uzyskana to wystarczy przestać trzymać członka i erekcja spada o połowę. Byłem w szpitalu na endokrynologii i nie wykryto problemów z hormonami, usg członka i moszny w porządku, mri kręgosłupa i mózgu wykazuje drobne zmiany, ale po konsultacji z neurochirurgiem nie są to zmiany, które mogą powodować problemy z erekcją. Psychologicznie też brak podstaw tym bardziej , że nastąpił zanik porannych erekcji. Leków z viagrą itp. nie brałem z obawy na możliwość wystąpienia problemów ze wzrokiem. Czy istnieje jakaś metoda aby sprawdzić z czego wynika ten problem, np. jakiś zastrzyk w gabinecie urologicznym, który spowoduje erekcję, a jeśli erekcja się nie pojawi po zastrzyku to będzie oznaczać, że jest jakiś problem z naczyniami lub nerwami. Biorąc pod uwagę powyższy opis jakie badanie powinienem wykonać aby w sposób zaawansowany zdiagnozować problemy z erekcją?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi