Plamienie i ból jajnika przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Od kilku miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. Miesiączka po nich występowała regularnie lecz zauważyłam, że już drugi raz krótko po zakończonej miesiączce pojawia się plamienie, a przy tym nie raz ból jakby jajnika. Nie wiem czy to normalne, bo pierwszy raz w życiu zaczęłam brać antykoncepcję czy jednak mam się martwić.
witam. lek vines jest lekiem ktory posiada w swoim skladzie duza dawke hormownu i moze powodowac takie plamienia. Zaciłbym zmiane antykoncepcji na taka ktora ma w swoim skladzie mniejsza dawke hormonu. Pozdrawiam :)
Dzień dobry,
W pierwszych miesiącach stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą się pojawiać pewne nieregularności. Gdyby dolegliwości się powtarzały proszę rozważyć po konsultacji z ginekologiem zmianę preparatu na inny.
Proszę skontaktować się z ginekologiem celem rozważenia zmiany preparatu na inny.
może tak się zdarzyć
Dzień dobry
Jeżeli dolegliwości będą się nasilać bądź nie ustąpią to należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym celem zmiany preparatu na inny.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi