2023-09-14

O czym mogą świadczyć te objawy?

W sobotę zaczęła mi się miesiączka, w niedzielę standardowo zaczęłam wymiotować (zawsze tak mam w pierwszy dzień miesiączki). Niestety miesiączka mi się zatrzymała, a przed tym zaczęły pojawiać się brązowe skrzepy. Przed miesiączką bardzo bolały mnie wargi sromowe mniejsze oraz wejście do pochwy - do tej pory mam takie objawy. Wyniki hormonalne w normie podwyższone tylko DHEA i DHEA-SO4.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Wymioty w Dąbrowie Górniczej Wymioty w Gliwicach Wymioty w Warszawie Wymioty w Bielsku-Białej Wymioty w Krakowie Wymioty w Katowicach Wymioty w Częstochowie Wymioty w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5540
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14792
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie