2022-12-20

Nawracające uczucie pieczenia przy oddawaniu moczu.

Od paru lat nie mogę uporać się z moim problemem, który nie występuje zawsze, ale często. Przy oddawaniu moczu czuję, jakby odczuwalny ból, pieczenie na początku lub po skończeniu nawet gdy się podcieram. Byłam u kilku ginekologów, ale nic nie zauważyli i mówią, że wszystko jest w porządku.

To są tzw. objawy dysuryczne, czyli z układu moczowego. Wskazana pilna konsultacja u lekarza rodzinnego i wykonanie badania ogólnego moczu i posiew moczu.
Ustalenie przyczyny Pani dolegliwości może wymagać poszerzenia diagnostyki laboratoryjnej w kierunku infekcji układu moczowego. Proszę omówić to z ginekologiem lum zasięgnąć porady urologicznej.
Zapraszam na konsultacje online - przeprowadzimy diagnostykę i włączymy odpowiednie leczenie - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Urolog w Katowicach Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Urolog w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6317
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16384
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+148
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4