Leki na nadciśnienie - czy można zastosować tramal na ból głowy?

Leczę się na nadciśnienie tętnicze: Nebilet 5 mg, Tritace 2,5 mg, Potazek hipercholesterol.:Profichol i Cardio Omega3, Magne B6. Czasami, w szybkiej czynności serca, najczęściej w nocy, między godz .3-5 Rytmonorm. Od kilku dni wieczorami, mam trudności w zasypianiu, budzę się w nocy, częściowo pomaga Mellisive Noc 1 tabl. lub Senosan zamiennie. Od kilku dni mam niezbyt nasilone, ale irytujące bóle z tyłu głowy, na granicy z szyją. Co mogę zażyć na te bóle? Kiedyś pomagała Polopiryna, czy można w mojej sytuacji zażyć Poltram Combo?
Dzień dobry,
można przyjąć leki p/bólowe w tym Poltram Combo.
Z poważaniem
lek. Miłosz Kuświk
Wymienione leki nie wchodzą w interakcje z Poltram Combo, a więc bezpiecznie można stosować łącznie wszystkie preparaty.
Tak, można

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi