Leki na nadciśnienie - czy można zastosować tramal na ból głowy?

Leczę się na nadciśnienie tętnicze: Nebilet 5 mg, Tritace 2,5 mg, Potazek hipercholesterol.:Profichol i Cardio Omega3, Magne B6. Czasami, w szybkiej czynności serca, najczęściej w nocy, między godz .3-5 Rytmonorm. Od kilku dni wieczorami, mam trudności w zasypianiu, budzę się w nocy, częściowo pomaga Mellisive Noc 1 tabl. lub Senosan zamiennie. Od kilku dni mam niezbyt nasilone, ale irytujące bóle z tyłu głowy, na granicy z szyją. Co mogę zażyć na te bóle? Kiedyś pomagała Polopiryna, czy można w mojej sytuacji zażyć Poltram Combo?
Dzień dobry,
można przyjąć leki p/bólowe w tym Poltram Combo.
Z poważaniem
lek. Miłosz Kuświk
Wymienione leki nie wchodzą w interakcje z Poltram Combo, a więc bezpiecznie można stosować łącznie wszystkie preparaty.
Tak, można
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi