Kłucie w karku przy przeciąganiu, podnoszeniu rąk. Gdzie udać się po pomoc?

Dzień dobry, zwracam się z pewnym pytaniem. Otóż, co jakiś czas boli mnie kark w kierunku głowy. Wygląda to tak gdy np. się przeciągam rano po obudzeniu to "coś" zakłuje przy samym karku i czuję jak w kilka sekund "idzie" w kierunku głowy paraliżując ruch w jedną bądź drugą stronę. Ciężko to zatrzymać, najprościej przestać się przeciągać, ale jak nie zdążę to ból "dojdzie" do punktu kulminacyjnego i przestaję ruszać głową - dosłownie w jedną nie umiem się ruszyć. Sytuacja następuje nie tylko przy przeciąganiu, ale np. gdy kucam i gwałtownie podniosę ręce do góry to również zdarza się taka sama sytuacja. Proszę o informację do kogo powinnam się udać albo o czym chociaż poczytać.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi