Kłucie w karku przy przeciąganiu, podnoszeniu rąk. Gdzie udać się po pomoc?

Dzień dobry, zwracam się z pewnym pytaniem. Otóż, co jakiś czas boli mnie kark w kierunku głowy. Wygląda to tak gdy np. się przeciągam rano po obudzeniu to "coś" zakłuje przy samym karku i czuję jak w kilka sekund "idzie" w kierunku głowy paraliżując ruch w jedną bądź drugą stronę. Ciężko to zatrzymać, najprościej przestać się przeciągać, ale jak nie zdążę to ból "dojdzie" do punktu kulminacyjnego i przestaję ruszać głową - dosłownie w jedną nie umiem się ruszyć. Sytuacja następuje nie tylko przy przeciąganiu, ale np. gdy kucam i gwałtownie podniosę ręce do góry to również zdarza się taka sama sytuacja. Proszę o informację do kogo powinnam się udać albo o czym chociaż poczytać.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi