Karmienie piersią podczas przyjmowania globulek dopochwowych.

Mój ginekolog przepisał mi globulki dopochowe, a karmię piersią. Na ulotce jest napisane, że nie można karmić dziecka przez 24 godziny od zastosowania. Nie mam jak skontaktować się że swoim lekarzem, a jednak jest to dla mnie bardzo ważne, bo nie wiem co robić w takiej sytuacji. Czy jednak mogę podać dziecku pierś i nic mu sie nie stanie?

Na rynku istnieje kilkadziesiąt rodzajów globulek dopochwowych, ciężko się odnieść jeśli nawet nie umieściła Pani informacji co to za lek.
Niestety, ale bez znajomości zgłaszanych przez Panią objawów stanowiących podstawę do włączenia leczenia oraz informacji o zaleconym leku nie mam możliwości weryfikacji zasadności stosowania tego leku. Proponuję zastosować się do zaleceń ogólnych i nie karmić piersią przez 24 godziny od zastosowania leku. Proszę odciągać pokarm, ale nie podawać dziecku.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi