Jakie kroki podjąć, jeżeli pojawia się nawracający ból pleców?

Od dłuższego czasu mam problem z bólami pleców, który strasznie się nasila od środka pleców, aż do kości ogonowej i promieniuje najbardziej przy wstawianiu z łóżka, a w pozycji stojącej mija. Co mogę zrobić w tej sprawie?

Wskazana wizyta u lekarza w celu uzupełnienia wywiadu, przeprowadzenia badania fizykalnego, zlecenia badań diagnostycznych w przypadku wskazań i wdrożenia leczenia.
należy wykonać diagnostykę np. rezonans magnetyczny kręgosłupa oraz zgłosić się do lekarza ortopedy i neurologa
należy wykonać diagnostykę np. rezonans magnetyczny kręgosłupa oraz zgłosić się do lekarza ortopedy i neurologa
zalecana jest stacjonarna wizyta lekarska z badaniem przedmiotowym.
Zapraszam na konsultacje, zbierzemy dokładni wywiad, w razie potrzeby zlecimy diagnostykę oraz leczenie - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Krakowie Ból pleców w Łodzi Ból pleców w Katowicach Ból pleców we Wrocławiu Ból pleców w Częstochowie Ból pleców w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z