2023-09-20

Jak poradzić sobie z takim problemem ze stolcem?

Od jakieś miesiąca mam problem z wypróżnianiem. Raz na tydzień uda mi oddać normalny stolec, w resztę dni nic albo zbite grudki w typie 1 skali bristolskiej. Od roku staram się zdrowo odżywiać, piję dużo wody około 2,5-3 litrów dziennie, jem dużo błonnika około 25-30 g błonnika na dzień. Jem dużo warzyw i owoców. Choruje na niedoczynność tarczycy i hashimoto. Tarczyca jest leczona, wyniki w porządku. Również od roku suplementuję żelazo, witaminę C, kompleks witamin B, omega 3 i witamina D. Na początku odżywiania nie miałam takiego problemu, stolec był bez problemu. Teraz czuję, że mam potrzebę oddania stolca, czuje ból w podbrzuszu i uczucie wziętego brzucha, śmierdzące gazy.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niedoczynność tarczycy w Poznaniu Niedoczynność tarczycy w Bielsku-Białej Niedoczynność tarczycy w Częstochowie Niedoczynność tarczycy w Krakowie Endokrynolog w Dąbrowie Górniczej Niedoczynność tarczycy w Gliwicach Niedoczynność tarczycy w Dąbrowie Górniczej Endokrynolog w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4