Dyskomfort przy jajnikach, ból w dole kręgosłupa, ból w bokach i dole piersi - objawem ciąży?

Trzy tygodnie temu uprawialiśmy seks z partnerem podczas mojej owulacji, bez zabezpieczenia. Po 1,5 tygodnia odczułam straszne kłucie w dole brzucha przez 10-15min. Od około tygodnia odczuwam dyskomfort przy jajnikach, ból w dole kręgosłupa, ból w bokach i dole piersi, dodatkowo odczuwam ogromne nudności. Czy to mogą być objawy ciąży? Za 3 dni powinnam dostać okresu.
mogą to być objawy ciąży, jednak nie na 100%.
Niepokoją mnie bóle kręgosłupa, proszę podjąć diagnostykę.
Proszę wykonać test ciążowy i sprawa się wyjaśni.
Dzień dobry,
Wątpliwości co do ciąży powinien rozwiać test ciążowy. Niezależnie jednak od wyniku zachęcam by odwiedzić ginekologa i wykonać badanie usg.
Tak mogą to być objawy ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa, zleci on badanie krwi beta- hcg i wykona usg. i prosze zrobić test ciążowy
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi