Dyskomfort przy jajnikach, ból w dole kręgosłupa, ból w bokach i dole piersi - objawem ciąży?

Trzy tygodnie temu uprawialiśmy seks z partnerem podczas mojej owulacji, bez zabezpieczenia. Po 1,5 tygodnia odczułam straszne kłucie w dole brzucha przez 10-15min. Od około tygodnia odczuwam dyskomfort przy jajnikach, ból w dole kręgosłupa, ból w bokach i dole piersi, dodatkowo odczuwam ogromne nudności. Czy to mogą być objawy ciąży? Za 3 dni powinnam dostać okresu.
mogą to być objawy ciąży, jednak nie na 100%.
Niepokoją mnie bóle kręgosłupa, proszę podjąć diagnostykę.
Proszę wykonać test ciążowy i sprawa się wyjaśni.
Dzień dobry,
Wątpliwości co do ciąży powinien rozwiać test ciążowy. Niezależnie jednak od wyniku zachęcam by odwiedzić ginekologa i wykonać badanie usg.
Tak mogą to być objawy ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa, zleci on badanie krwi beta- hcg i wykona usg. i prosze zrobić test ciążowy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi